niedziela, 31 grudnia 2017

Kalendarze na 2018 rok do pobrania

Nie zaskoczę was wiadomością, że za chwilę powitamy 2018 rok. Moim głównym postanowieniem jest to, aby być bardziej zorganizowaną i wykorzystywać mój czas, a nie go marnować. Na pewno pomoże mi w tym kalendarz, a nawet kilka. Kto mnie zna z liceum, ten wiem, że bez tego ani rusz. Prócz kalendarza schowanego w torebce, mam też osobny egzemplarz dla bloga. Tak, tak. 2018 rok będzie moim rokiem. Dodatkowo mam też wydrukowany kalendarz, który przyczepiony jest do tablicy korkowej. Bardzo pomaga on w organizacji życia rodzinnego. Koniec z zapomnianymi terminami do dentysty, czy zebraniem w przedszkolu! Czad.
Próbowałam wielu ,,gotowców" ze sklepów, ale albo były za duże, albo czegoś mi w nich brakowało, albo w ogóle z nich nie korzystałam. Od kilku miesięcy sama drukuje miesiąc po miesiącu i to okazało się idealnym rozwiązaniem dla mnie. Z tego powodu przeszukałam wiele blogów, które oferują darmowe kalendarze na 2018 rok do druku i wybrałam dla was te najciekawsze.

Zachęcam do zapoznania się z całością strony, z której będziecie pobierać kalendarz. Każdy z autorów ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko plik pdf. Niesamowite, ile blogów znalazłam przygotowując się do tego wpisu. Dodatkowo klikając w zdjęcie zostaniecie przeniesieni na Instagram danej autorki.
Blogosfera ma wiele do zaoferowania, wystarczy poszukać. 

Zaczynamy!

1. Piękny, minimalistyczny kalendarz stworzony przez Verę. Vera dodatkowo pokazuje, jak można samemu ozdobić nagłówek. Kalendarz można pobrać tutaj.2. Kolejny z serii minimalistycznych udostępniła Rebecca. Kalendarz posiada dodatkowe miejsce na notatki.  Można pobrać go tutaj.
Wiem, wiem. Na zdjęciu jest 2017, jednak kalendarz na rok 2018 wygląda tak samo. 
3. Weronika z PLASTEREK CYTRYNY  oferuje jeden z piękniejszych kalendarzy na 2018 rok. W każdym miesiącu znajdziecie motywujący cytat! Kalendarz do pobrania tutaj. 4. Kalendarz Jess z fazami księżyca i znakami zodiaku jest niesamowity! Posiada on kilka wersji do pobrania, zależy, w której części świata mieszkasz. Pobierz go tutaj. 


5. Krótko, nie wierzę, że ten kalendarz jest za darmo. I co więcej, jest też możliwość wydrukowania do niego naklejek! Magda zrobiła ekstra grafiki. Poproszę za rok o wersję anglojęzyczną. Mam kilku chętnych, ale niestety po polsku ani me, ani be. Kalendarz znajdziecie tu. 6. Minimalistyczny kalendarz CrissyProsty, zrozumiały i z wystarczającą ilością miejsca na ważne zapiski. Do pobrania tutaj.


7.  Kalendarz Colleen w kilku wersjach, które wzajemnie się uzupełniają. Posiada miejsce na notatki oraz na Twój cel w danym miesiącu. Właśnie ten kalendarz wybrałam na rok 2018.8. Kalendarz z miejscem na notatki z dawką żywych kolorów od Carminy. Na jej stronie znajdziecie też bardzo ciekawy planer. Kalendarz jest tutaj.9. Ten kalendarz znalazł mnie dopiero przed chwilą (po publikacji wpisu), ale jest tak prosty, a jednocześnie bogaty, że musiałam go dodać do zestawienia. Gold, gold, baby. Do ściągnięcia tutaj.
Mam nadzieję, że moje propozycje się wam spodobały i znajdziecie coś dla siebie. Jeśli, niestety, nie ma tutaj niczego, co by było odpowiednie, to zachęcam do szukania samemu kalendarzy, bo wybór jest niesamowity i większość projektów nie odbiega w ogóle od tych, za które musimy zapłacić.

Na sam koniec życzę Wam szczęścia i zdrowia w nadchodzącym roku. Niech nie powstrzymuje Was strach, a obrane cele traktujcie jako motywacje. Bezpiecznej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć

authorMam na imię Klaudia i od kilku lat mieszkam w Berlinie. Lubię pisać o mojej poplątanej codzienności i równie poplątanej rodzinie.
Więcej →Popularne posty