O mnie

Cieszę się, że chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym miejscu. Zapraszam do czytania.

Poplatana, to moje miejsce w sieci, które powstało pod wpływem impulsu i chęci posiadania czegoś mojego. Można znaleźć tutaj dużo treści na przeróżne tematy, dlatego jest to dość poplątany tematycznie blog, ni to podróżniczy, ni to rodzicielski. Chciałabym przybliżyć czytelnikom mój pokręcony świat i opisać trochę moją ,,multi-kulti” rodzinę ze wszystkimi dodatkami, które wchodzą w taką codzienność. Podzielę się też moimi pomysłami na różne projekty DIY oraz wiedzą na temat maszyn do szycia i samego szycia.Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz ze mną na dłużej.

O MNIE

Mam na imię Klaudia i od 4 lat mieszkam w Berlinie, czyli tam, gdzie nigdy nie marzyłam, żeby zamieszkać. Jestem też mamą czteroletniego chłopca i żoną Banglijczyka. Multi-kulti idealnie wpasowujące się do charakteru Berlina. Tutaj jesteśmy anonimowi. Męża poznałam przez przypadek i przez przypadek zazwyczaj spotykają mnie piękne rzeczy oraz sytuacje. I tak przez przypadek idziemy razem przez życie, gdzie różni nas wszystko od koloru skóry, przez religię, na języku kończąc. Pamiętajcie, że w tym szaleństwie jest metoda.  

Uwielbiam słuchać muzyki i jestem uzależniona od Netflixa, Tak, zdecydowanie Netflix mnie za bardzo wciąga. Pracuję na pół etatu i po przedszkolu młodego staram się zrelaksować na placu zabaw. IKEA też często jest na liście zadań do zrobienia, szczególnie w ponure dni oraz kiedy chcę wypić na spokojnie kawę ze znajomymi. Tak, opieka darmowa do 1,5 godziny.

Próbowałam wielu rzeczy, a zaczynałam jeszcze więcej projektów. Mój słomiany zapał ciężko daje się we znaki, ale pisanie i mówienie zawsze sprawiało mi radość. Do tego zawsze wracam.
Lubię też kolor zielony. Nie mam pojęcia, dlaczego go lubię, ale lubię. Lubię dni wolne, kiedy nigdzie nie musimy się spieszyć i możemy cieszyć się sobą, szarpać nerwy i koić serce. Uwielbiam też mango z solą. 
Mam 23 lata i jeszcze wiele przede mną. 
Zapraszam Cię w tę szaloną podróż. Usiądź wygodnie i czuj się, jak u siebie. 

Nasza trójka. 2016 r.


Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?
Zaobserwuj mnie na Instagramie. Jestem tam dość często i najpierw tam pojawiają się nowości dotyczące mojego życia. 
Możesz śledzić mnie też na Facebooku.


Jeśli chcesz się ze mną podzielić Twoimi przemyśleniami lub masz jakieś pytania, możesz skontaktować, napisz do mnie byklaudiaem@gmail.com lub wyślij wiadomość na Facebooku: Poplątana blog .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć

authorMam na imię Klaudia i od kilku lat mieszkam w Berlinie. Lubię pisać o mojej poplątanej codzienności i równie poplątanej rodzinie.
Więcej →Popularne posty