Gadżety erotyczne dla par to świetny sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku. Wielu producentów oferuje wielofunkcyjne urządzenia, które usatysfakcjonują zarówno kobiety jak i mężczyzn. Wiele z rozwiązań to unikalne akcesoria w przystępnych cenach, które doskonale sprawdzą się w formie prezentu Walentynkowego. Na jakie gadżety erotyczne dla par warto zwrócić uwagę?

Dlaczego warto?

Gadżety erotyczne dla par, stworzone po to, aby się nimi dzielić, to doskonałe rozwiązanie na wprowadzenie urozmaicenia w życiu seksualnym naszym i naszego partnera. Zabawki erotyczne pozwalają na jednoczesną stymulację większej ilości punktów erogennych naszego ciała, tym samym zwiększają wrażenia płynące ze zbliżenia seksualnego. Akcesoria to także doskonały sposób na lepsze poznanie ciała partnera i partnerki. Gadżety erotyczne pozwolą nam nie tylko na uzyskanie większej przyjemności dla nas, ale naszego ukochanego. Wspólne odkrywanie swojej seksualności to niekończąca się przygoda.

Gadżety erotyczne dla par

Producenci zabawek erotycznych wychodzą naprzeciw dzieleniu przyjemności, tworząc całe zestawy produktów dla partnerów. Gadżety erotyczne dla par to nie tylko wibratory i akcesoria do masażu- to także cały szereg kosmetyków i akcesoriów do gry wstępnej, które urozmaicają zbliżenie. Pamiętajmy także, że gadżety erotyczne ze specjalnym przeznaczeniem dla kobiet, lub te dla mężczyzn, wykorzystywać możemy wspólnie z partnerem według własnych preferencji. Które z produktów należą do najpopularniejszych?

Akcesoria erotyczne do gry wstępnej

Gadżety erotyczne do gry wstępnej mają za zadanie pobudzić zmysły i rozbudzić w kochankach pożądanie. Mają jednocześnie sprawić, że gra wstępna nabierze nowego, niespotykanego do tej pory charakterów. Do najbardziej znanych akcesoriów erotycznych z tej kategorii należą:

  • gry erotyczne,
  • afrodyzjaki,
  • feromony,
  • kajdanki, pejcze, opaski.

Dobrze dobrane gadżety erotyczne dla par do gry wstępnej skutecznie podniosą łóżkową atmosferę i dodadzą odrobiny pikanterii.

Gadżety erotyczne dla par, gadżety erotyczne, akcesoria erotyczne
fot. unsplash.com

Kostiumy i przebrania, czyli seks w nowym wydaniu

Efektowne, seksowne przebrania i kostiumy erotyczne to sposób na rozniecenie na nowo pożądania między kochankami. To także idealne rozwiązanie na spełnianie licznych fantazji erotycznych. Producenci kostiumów poszukują co raz to nowych rozwiązań i propozycji. Doskonale sprawdzają się tu klasyczne, kojarzone z erotyką materiały, takie jak skóra i lateks. Wśród wyborów strojów królują zawodowe mundurki, takie jak te pielęgniarek, policjantek czy pokojówek, ale także uczennic.

Jajeczko wibrujące do masażu

Wibrujące jajeczko do masażu to prawdziwy erotyczny ulubieniec wielu par. Podbił serca kochanków za sprawą swojej niepowtarzalności oraz funkcji. Jego kształt doskonale dopasowuje się do ścian pochwy, a zaokrąglona końcówka umożliwia jednoczesny masaż penisa. Zazwyczaj sterowany pilotem, zapewnia wyjątkowo intensywne doznania bez użycia rąk.

Wibratory wielofunkcyjne waginalno-analne

Gadżety erotyczne o uniwersalnym i zaskakującym działaniu to bez wątpienia multifunkcyjne wibratory waginalno-analne. Wyposażone w kilka odnóg służą do masażu łechtaczki i punktu G, ale także penisa i prostaty. Zabawka idealna dla obojga kochanków jednocześnie stymulować będzie kilka punktów erogennych, czyniąc tym samym zbliżenie niezwykle przyjemnym i intensywnym. Różne tryby wibracji sprawiają, że szybkość i intensywność wibracji dostosować możemy do preferencji własnych i partnera. Wybierajmy zawsze gadżety erotyczne wykonane z bezpiecznych materiałów- bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej polecanych jest silikon medyczny.

Gadżety erotyczne dla par, Gadżety erotyczne dla par, gadżety erotyczne, akcesoria erotyczne
fot. unsplash.com

Wibrator do bielizny

Jednym z najoryginalniejszych i najciekawszych rozwiązań jest bez wątpienia wibrator do bielizny. Umocowany do majtek, dyskretnie stymuluje łechtaczkę nawet w nietypowych sytuacjach. Sterowany może być poprzez aplikację mobilną z telefonu naszego partnera, niezależnie od odległości. Cicha praca silniczka gadżetu to pełna gwarancja dyskrecji i możliwość zabawy erotycznej poza domem. To także nowe doznania dla obu partnerów. Seksualne pobudzenie w najbardziej nieoczekiwanym momencie podniesie erotyczną atmosferę między kochankami i urozmaici życie łóżkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here