Gadżety erotyczne mylnie postrzegane są przez wielu jako akcesoria wyłącznie dla kobiet. Męska strona erotyki to jednak szerokie pole do popisu dla producentów wyposażenia sex shopów. Prześcigają się oni w doskonaleniu tradycyjnych gadżetów erotycznych podnosząc ich funkcjonalność, ale także tworząc nowe rozwiązania. Jakie gadżety erotyczne dla mężczyzn są obecnie najpopularniejsze? Na które z dostępnych opcji najczęściej decydują się mężczyźni?

Męska bielizna erotyczna

Standardowe męskie bokserki w wydaniu erotycznym wzbogacane są o liczne dodatki, takie jak wycięcia, pasy, skórzane elementy czy zamki. Producenci oferują także stringi oraz męskie body, które podkreśli sylwetkę. Część z panów stawia także na koszulki erotyczne wykonane z rozmaitych materiałów skórzanych, ale także transparentnych. Króluje tutaj wetlook oraz wszechobecne w dodatkach uprzęże. Męska bielizna erotyczna to sposób na zaskoczenie podczas zbliżeń i nadaniu ciału zmysłowości. Gadżety erotyczne dla mężczyzn nie muszą mieć jedynie charakteru użytkowego- seksowne elementy ubioru to równie ważny dodatek.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Które gadżety erotyczne dla mężczyzn królują na Polskim rynku? Są to przede wszystkim masturbatory imitujące pochwę oraz akcesoria powiększające penisa. Niektórzy z panów decydują się także na zakup masażerów prostaty oraz korków analnych.

Masturbatory

Męskie masturbatory produkowane są na wzór kobiecych miejsc intymnych, tym samym oferują nam przyjemność porównywalną do realistycznych doznań. Te gadżety erotyczne dla mężczyzn występują w różnych wielkościach i materiałach. Różnią się od siebie wielkością i głębokością otworu oraz posiadaniem funkcji wibracyjnych. Niektóre z wibratorów wyposażone są dodatkowo w funkcje rotacyjne, zasysania czy grzania.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn, gadżety erotyczne, akcesoria erotyczne, sex shop, masturbatory
fot. unsplash.com

Masażery prostaty

Gadżet erotyczny dla mężczyzn, choć ma swoje jasne przeznaczenie, nada się do stymulacji zarówno męskich, jak i kobiecych stref intymnych. Masażer prostaty nadaje się do efektywnego, przyjemnego masażu gruczołu krokowego. Warto tu postawić na opcję wodoodporną, której mężczyzna używać będzie mógł także pod prysznicem. Masażery prostaty występują w różnorakich kształtach oraz trybach wibracji, które dostosować możemy do własnych preferencji.

Pompki do penisa

Dla panów zmagających się z problemami z erekcją lub chcących powiększyć swoje przyrodzenie, polecane są pompki do penisa. Próżnia w cylindrze pompki sprawia, że penis staje się nabrzmiały, a w efekcie powiększony. Gadżet erotyczny dla mężczyzn znacznie poprawia zadowolenie z życia seksualnego oraz pozwala na osiąganie większej przyjemności. Pompki do penisa występują ponadto w różnych rozmiarach, nie są zatem przeznaczone jedynie do małych członków.

Przedłużki penisa

Nakładki i przedłużki na penisa to gadżety erotyczne dla mężczyzn, które pomagają pozbyć się wszelkich łóżkowych kompleksów. Dzięki ich użyciu penetracja staje się silniejsza i głębsza- poprawia zatem nie tylko satysfakcję mężczyzny, ale i kobiety. Niektóre nakładki na penisa posiadają funkcje wibracji czy wyposażone są w specjalne wypustki, które urozmaicają doznania.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn, gadżety erotyczne, akcesoria erotyczne, sex shop, masturbatory
fot. unsplash.com

Pierścienie i zaciski

Gadżety erotyczne dla mężczyzn, które wzmocnią i wydłużą erekcję, to pierścienie i zaciski na penisa. Wykonane z elastycznego materiału, dopasowane do grubości penisa, delikatnie ograniczają dopływ krwi. Tym samym zwiększają wrażliwość na bodźce i wydłużają stosunek seksualny.

Lalki miłości dla niego

Dmuchane lalki do gadżety erotyczne dla mężczyzn, które królują głównie na imprezach okolicznościowych czy wieczorach kawalerskich. Lalki miłości doskonale spełniają jednak swoją rolę w praktyce imitując całość kobiecego ciała oraz odtwarzając miejsca intymne. Niewątpliwą zaletą jest szeroki wybór opcji, które dostosować możemy do własnych preferencji dotyczących wyglądu lalki.

Choć akcesoria erotyczne kojarzone są z kobietami, oferty sklepów erotycznych pokazują nam, że producenci nie zapominają o potrzebach mężczyzn. Część z zabawek używać możemy jako akcesoria erotyczne dla par lub dla kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here