Korzystanie z wibratora ma wiele zalet! To gadżet, który urozmaica życie intymne, wzmacnia odczuwanie przyjemności, dostarcza nowych doznań oraz pozwala na szybsze i łatwiejsze osiągnięcie orgazmu. Co więcej, doskonale nadaje się zarówno do zabawy we dwoje, jak i w pojedynkę. Zastanawiasz się nad zakupem wibratora? Przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje tego typu zabawek i ich zastosowania!

Jaki wibrator wybrać?

Dobry wibrator to taki, który spełnia Twoje oczekiwania. Z tego względu przed decyzją o zakupie konkretnego modelu, postaraj się je sprecyzować. Jak to zrobić? Przede wszystkim zastanów się, jaką część ciała chcesz stymulować zabawką. Ograniczy to wybór i ułatwi Ci znalezienie najlepszego rozwiązania. Do najpopularniejszych rodzajów wibratorów należą:

Wibratory łechtaczkowe

Wibratory łechtaczkowe stworzone są do stymulacji klitoralnej, co oznacza, że doskonale pobudzają łechtaczkę. Są bardzo uniwersalne, ponieważ większość kobiet bez problemu osiąga orgazm podczas tego typu pieszczot. Wibratory łechtaczkowe charakteryzują się niewielkim i poręcznym rozmiarem. Idealnie leżą w dłoni i są dostępne w rozmaitych kształtach oraz kolorach. Ciekawe modele tego typu to np. „Ako” od Pico Bong czy „Mia 2” producenta Lelo.

Wibratory waginalne

Wibratory waginalne to te, które wyróżniają się podłużnym kształtem. Zgodnie ze swoją nazwą, doskonale sprawdzają się do penetracji waginalnej. Idealnie nadają się do stymulacji najwrażliwszych sfer kobiecego ciała, wśród których wymienia się łechtaczkę, wejście do pochwy i jej kilka pierwszych centymetrów. Jeśli interesuje Cię ten typ wibratora, sprawdź model „Mr Boss” od Fun Factory lub „Sizzling Simon” producenta Mystim.

Wibrator do stymulacji punktu G

punkcie G słyszał chyba każdy. Jego popularność wynika z faktu, że pod wpływem stymulacji dostarcza on niezwykle silnych orgazmów. Punkt G zlokalizowany jest na przedniej ścianie pochwy i znajduje się około 2,5-5 cm od jej wejścia. Wibratory stworzone z myślą o jego pobudzaniu charakteryzują się specyficznym kształtem i wyposażone są w zagięcie na końcu. Tego typu modele to między innymi „Bcute Classic Curve”od B Swish czy „Insatiable Desire” producenta 50 Shades of Grey.

Wibratory analne

Wibratory do stymulacji analnej doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Tego typu modele dostępne są w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Pamiętaj jednak, że dobry wibrator analny to taki, który wyposażony jest w szeroką nasadę. Gwarantuje to bezpieczeństwo używania zabawki i zapobiega sytuacji, w której mogłaby zostać ona „wchłonięta” przez odbytnicę. Wśród sprawdzonych wibratorów analnych można wymienić między innymi modele „Share Vibe”, „Calla” czy „Tiger G5“od producenta Fun Factory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here