Wszyscy wiemy, że istnieją dekoracje i akcesoria, które są w stanie odmienić charakter każdego wnętrza. Z ich pomocą zamienić możemy nawet najnudniejszą przestrzeń w pomieszczenie pełne oryginalności i charakteru. W poszukiwaniu ciekawych dodatków często sięgamy do oferty IKEI, w której znajdziemy akcesoria do domu nawet do 20 złotych. Na pomoc przychodzi nam ponadto PEPCO. Co warto tam kupić? Bez wątpienia nie tylko odzież czy prezenty dla dzieci. Dyskont posiada szeroką ofertę dekoracji i akcesoriów do domu wartych uwagi. 

Zacznij od planu

Niezależnie czy tworzymy wystrój wnętrza od podstaw, czy decydujemy się na renowacje i odświeżenie przestrzeni, kierować powinniśmy się dobrym planem. Niezależnie czy decydujemy się na wnętrze w stylu skandynawskim, nowoczesnym, czy vintage, wszystkie elementy powinni tworzyć spójną całość. Szczególną ostrożność powinniśmy zachować dobierając pojedyncze elementy akcesoriów i dekoracji do już gotowej przestrzeni. Warto wówczas uzyskać mało estetyczny misz-masz, który sprawi, że pomieszczenie stanie się zatłoczone i nabierze wrażenia nieporządku. Decydując się na zakup produktów z PEPCO, zadbajmy o to, aby nasze zakupy były przemyślane.

Ceny produktów

W PEPCO dokonamy budżetowych zakupów akcesoriów dekoracji wnętrz. Większość produktów waha się cenami pomiędzy 10- 40 złotymi, w zależności od wielkości i rodzaju. Przedziały cenowe spokojnie konkurować mogą z sieciami takimi jak IKEA, czy JYSK. Produkty do domu z PEPCO nie odbiegają od nich ponadto jakością, ani designem.

AKCESORIA DO DOMU, dodatki do domu, pepco, akcesoria z pepco
fot. unsplash.com

Dekoracje i akcesoria do domu z PEPCO

Przystępne ceny i estetyczny design przyciągają licznych klientów do sklepów PEPCO. Dział z dekoracjami i elementami wyposażenia wnętrz pogrupowany jest nie tylko ze względu na kategorie produktów, ale także linię stylistyczną. PEPCO kocha dekoracje utrzymane w minimalistycznym stylu. Znajdziemy tu głównie przygaszone barwy takie jak szarości i biele, ale także miętę, róż i niebieskości.

Aranżacja kuchni

Które z produktów dekoracyjnych do kuchni znajdziemy w PEPCO? Królują tu bez wątpienia elementy zastawy stołowej, takie jak kubki czy talerze. Te drugie znajdziemy w nowoczesnych, geometrycznych wzorach. Przydatne w organizacji kuchennej przestrzeni okażą się wiszące koszyki, ozdobne słoje na suche produkty czy dekoracyjne pudełka. Bez wątpienia klientów zachwycają także dostępne w PEPCO sztuczne rośliny. Choć nie wszyscy są ich fanami, stanowią bezpieczny sposób na dekorację dla tych, dla których pielęgnacja roślin stanowi zagadkę. Zieleń roślin podkreślać możemy osłonami na donice w rozmaitych wzorach i kolorach.

Aranżacja salonu

Wystrój wnętrza salonu z akcesoriami z PEPCO pozwoli na stworzenie minimalistycznej, ale jednocześnie przytulnej przestrzeni. Zachwycają nie tylko efektowne osłony na donice w drewnianych wydaniach z podstawką, ale także wazony i dekoracyjne figurki. PEPCO pamięta także o nastrojowym oświetleniu. Znajdziemy tu zarówno piękne świeczniki, jak i świece o rozmaitych zapachach. Łańcuchy świetlne LED wykorzystać możemy w różny sposób. Zachwycają zarówno ułożone luźno na powierzchni parapetu, jak i włożone w obszerny słój. Tym samym uzyskujemy własnoręcznie wykonaną lampę dającą nastrojowe światło. Akcesoria do domu z PEPCO to także ozdoba naszych sof i kanap. Znajdziemy tu różnorakie poduszki ozdobne oraz narzuty. Zachwyca tu różnorodność wzorów, od kwiatowych nadruków w stylu vintage, po geometrię w nowoczesnym wydaniu.

AKCESORIA DO DOMU, dodatki do domu, pepco, akcesoria z pepco
fot. unsplash.com

Wnętrze sypialni

W ofercie PEPCO znajdziemy ponadto wszystko, co niezbędne w wygodnej i pięknej sypialni. Komplety pościeli w różnorakich wzorach i kolorach, poszewki na poduszki i ciepłe koce- wszystkie akcesoria do domu zachwycają przystępną ceną i jakością wykonania. Całość aranżacji dopełnić możemy lampkami LED, ramkami na zdjęcia czy roślinami. PEPCO proponuje także dywany i maty podłogowe w różnych rozmiarach. Wszystkie z nich znajdziemy w cenach poniżej 50 złotych. W organizacji przestrzeni pomogą nam różnorakie kosze, między innymi piękne, czarne wiklinowe, oraz te w nowoczesnym stylu- metalowe.

Zakupy w PEPCO to doskonały sposób na wyposażenie swojego domu w piękne i niedrogie akcesoria. Pamiętajmy przy tym o rozsądku. Za dużo małych elementów doprowadzić może do wrażenia przestrzennego nieporządku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here