Walentynki, czyli święto zakochanych, to doskonały pretekst do celebracji uczuć do ukochanej osoby. Objawiać się ona może nie tylko w małych gestach i poświęconym sobie wzajemnie czasie. Walentynki to perfekcyjna okazja do obdarowania drugiej połówki upominkiem, który będzie znakiem naszej pamięci o niej. Na jakie Walentynkowe prezenty powinniśmy zwrócić uwagę? Jakich rozwiązań unikać?

Okaż pamięć

Najważniejsze w celebrowaniu święta zakochanych jest okazanie bliskości i pamięci o drugiej osobie. W amoku codziennych obowiązków zdarza się, że zapominamy o czułych gestach. Jednym z najbardziej znanych i lubianych upominków z okazji Walentynek jest piękny bukiet kwiatów. Prezent ten, choć tak popularny, jest także klasyczny i elegancki.

Jeśli w Święto Zakochanych przebywamy z drugą połówką na odległość, pomoże nam poczta kwiatowa. Z dowolnego miejsca na ziemi zamówić możemy bukiet kwiatów dla ukochanej osoby, który dostarczony zostanie w zaledwie kilka godzin. Stanie się jednocześnie miłą niespodzianką.

Prezent osobisty

Pomysły na Walentynkowe prezenty to nie tylko kwiaty i czekoladki. Postawić możemy zarówno na piękny, jak i praktyczny oraz funkcjonalny upominek. Wykorzystać tu możemy bez wątpienia szeroki zakres Walentynkowych symboli. Prezent tym samym, choć praktyczny, kojarzyć się wciąż będzie z charakterem święta.

Walentynki, prezent walentynkowy, święto zakochanych, prezent dla dziewczyny, prezent dla chłopaka
fot. unsplash.com

Biżuteria

Zakup biżuterii na prezent to klasyczne i eleganckie rozwiązanie przeznaczone zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Walentynkowe kolekcje biżuterii pełne są pięknych symboli. Zdecydować się możemy także na unikalny grawer. Dla mężczyzn idealnym rozwiązaniem będzie oryginalny zegarek. Delikatny, kobiecy, złoty łańcuszek z zawieszką w kształcie serca to pomysł dla osób ceniących sobie minimalizm i wymowność. Pamiętajmy przy tym, że prezent dla dziewczyny lub chłopaka wpisywać się powinien w ich ogólny gust.

Prezent dla dwojga

Upominek dla dwojga to okazja do wspólnego spędzenia czasu. Niejednokrotnie także bodziec do podjęcia nowej aktywności, która umocni związek. Rozwiązanie to rozbudzić może także wspólną pasję, która towarzyszyć będzie parze przez kolejne lata. Wielu z nas stawia także na zakup gadżetów erotycznych. Na jaki Walentynkowy prezent dla dwojga warto zwrócić uwagę?

Romantyczna kolacja

Walentynkowa kolacja dla dwojga to klasyczne i doskonałe rozwiązanie na romantyczny wieczór. Wspólne wyjście do restauracji i godziny rozmów stworzą idealną atmosferę dla zakochanych. Wiele z lokali oferuje obecnie specjalne walentynkowe menu dla par, które nada kolacji wyjątkowy charakter. Nie musimy przy tym stawiać na rozwiązania dobrze nam znane. Spróbowanie nowych dań kuchni, której nie znamy, to okazja do zapamiętania walentynkowej kolacji na bardzo długo.

Walentynki, prezent walentynkowy, święto zakochanych, prezent dla dziewczyny, prezent dla chłopaka
fot. unsplash.com

Kursy

Wykupienie kursu dla par to sposób na aktywne spędzenie Walentynek. Zdecydować się możemy na nieznane nam doświadczenia, które staną się niewątpliwie okazją do zabawy i przyjemnego wykorzystania czasu. Kurs to rozwiązanie niezwykle praktyczne. To nie tylko sposób na umocnienie relacji, ale także naukę nowych rzeczy. Oferty firm są niezwykle szerokie- znajdziemy klasyczne kursy gotowania dla par, ale także kursy masażu, czy profesjonalnej degustacji wina.

Wspólna wycieczka

Podróż umacnia więzi i pozwala na oderwanie się od codziennych obowiązków. Liczne hotele oferują Walentynkowy weekend dla dwojga, w którego skład wchodzi nie tylko nocleg, ale także śniadanie i kolacja oraz wizyta w SPA. Wspólna wycieczka to okazja do relaksu i spędzenia czasu we dwoje z dala od miastowego zgiełku. Najpopularniejszymi kierunkami walentynkowych wycieczek są przede wszystkim góry. Dla fanów aktywnego spędzania czasu perfekcyjnym rozwiązaniem będą piesze wędrówki oraz zwiedzanie zabytków.

Aktywności online dla dwojga

Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na opuszczenie domu w walentynkowy wieczór przewidziane są aktywności online. Może być to romantyczna kolacja dla dwojga z dostawą do domu, ale także zakup kursu online. Możliwości mamy wiele. Od aktywności sportowych, takich jak trening personalny online dla par, po kurs robienia sushi online z dostawą składników do domu.

Pamiętać musimy, że najważniejszą częścią Walentynek powinno być okazywanie czułości i miłości. Jednym z najlepszych prezentów jest unikalny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Postawić możemy tu na pomysły, jakie proponuje nam między innymi IKEA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here