Coraz częściej wybierając upominek dla bliskiej osoby stawiamy na praktyczne prezenty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Może być to między innymi sprzęt elektroniczny lub akcesoria i dodatki do domu. Nie zapominajmy jednak jak istotne jest kolekcjonowanie wspomnień. Warto bez wątpienia zwrócić uwagę na podarowanie drugiej osobie prezentu, który stanie się bodźcem do podjęcia nowej aktywności. Pomogą nam w tym vouchery na atrakcje. Na jakie oryginalne rozwiązania warto zwrócić uwagę?

Czym jest voucher na atrakcje?

Voucher to niewielki dokument w formie papierowej lub elektronicznej, który uprawnia do zakupu produktu lub usługi. Wcześniej opłacony, może stać się doskonałym prezentem, którego realizacja leżeć będzie w rękach obdarowanego. Vouchery podarunkowe dzielą się na dwie kategorie: zakupowe (kwotowe) lub usługowe. Voucher na atrakcje jest zatem kartą upominkową na usługę, która ma charakter, mniej lub bardziej, ekstremalnej rozrywki lub przeżycia.

Sposoby na aktywne spędzenie czasu

Dlaczego voucher na atrakcje może stać się idealnym pomysłem na prezent? Jednym z najlepszych pomysłów na udany upominek jest zakup funkcjonalnego, praktycznego prezentu. Nie zawsze wiąże się to jednak z zakupem konkretnego przedmiotu, np. sprzętu elektronicznego. Prezent, który zachwyci odbiorcę, powinien być zapadający w pamięć. W osiągnięciu efektu pomoże nam voucher na atrakcje. Aktywne spędzenie czasu w oryginalny sposób to doskonałe wyjście na oderwanie się od codzienności i nudnych obowiązków. Ponadto niepowtarzalna okazja na przeżycie nowych rzeczy i kolekcjonowanie doświadczeń.

Voucher na atrakcje- jaki warto wybrać?

Pośród atrakcji, jakie oferują nam specjalizujące się w nietypowych prezentach firmy, znajdziemy te dla fanów adrenaliny, relaksu, a także podróży. Prezent dopasować możemy indywidualnie do preferencji obdarowywanej osoby, pamiętając przy tym o zachowaniu rozsądku. Voucher na prezent ma być bowiem przyjemną atrakcją i nowym doświadczeniem do przeżycia. Pośród najpopularniejszych opcji znajdziemy:

  • loty balonem lub samolotem,
  • nurkowanie,
  • ekstremalne wycieczki,
  • żeglarstwo i rejsy,
  • liczne kursy i warsztaty,
  • strzelnicę,
  • skoki spadochronowe lub skoki na linie,
  • motolotnie i paralotnie,
  • degustacje,
  • jazdę samochodem rajdowym.

Które z atrakcji są szczególnie polecane lub najpopularniejsze?

Voucher, voucher na atrakcje, pomysł na prezent, prezent, skok ze spadochronem, voucher na prezent, restauracja, romantyczna kolacja
fot. unsplash.com

Lot samolotem

Już w granicach 200 złotych wykupić możemy voucher na lot samolotem. W trakcie krótkiego kursy zapoznawczego poznamy podstawy pilotażu oraz odbędziemy pełen wskazówek instruktora lot nad miastem. Voucher na lot samolotem to prezent idealny dla wszystkich fanów podniebnych przygód.

Lot balonem nad miastem dla dwojga

Pomysł na prezent walentynkowy jest w zasięgu ręki. Voucher na lot balonem nad miastem dla dwojga to idealna okazja do spędzenia czasu w romantyczny sposób. Piękne widoki architektury i otoczenie natury nada chwili niezapomnianego charakteru. Voucher na atrakcję kupimy już od 150 złotych. Cena wzrastać będzie wraz z preferowaną przez nas długością lotu.

Kursy i warsztaty

Okazja do nauki nowej umiejętności to doskonałe prezentowe rozwiązanie. Voucher na kurs lub warsztaty sprawdzi się u osób w każdym wieku, ponadto podarowany może być na wszelkiego rodzaju okazje- od urodzin i Walentynek, aż po Święta Bożego Narodzenia. W ofertach firm znajdziemy kursy indywidualne, takie jak kurs fotografii czy tańca, ale także rozwiązania dla par. Tu popularne są niezwykle kursy z ceramiki i kursy kulinarne.

Voucher, voucher na atrakcje, pomysł na prezent, prezent, skok ze spadochronem, voucher na prezent, wizyta w spa
fot. unsplash.com

Degustacje

Okazja do próbowania nowych smaków może stać się niepowtarzalnym doznaniem. Hotele i restauracje mają w swojej ofercie rozmaite vouchery na degustacje dań lub alkoholi. Całą atrakcję możemy zamienić na nietypową nie tylko poprzez różnorodność menu degustacyjnego, ale także poprzez wykupienie dodatkowych usług. Coraz większą popularność zyskują degustacje w całkowitej ciemności. Brak światła wzmacnia kubki smakowe, ponadto sprawi, że atrakcja zostanie zapamiętana na długo.

Voucher na atrakcje to idealny prezent dla fanów aktywnego spędzania czasu i próbowania „nowego”. Wybór jest bardzo szeroki- od aktywności związanych z pielęgnacją, po ekstremalne skoki ze spadochronem. Wybierzmy ten, który najlepiej zadowoli obdarowywaną osobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here